Název profese Referent/ka IT se zaměřením na výrobu
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 7.9.2024

Zaměstnavatel KOH-I-NOOR MACHINERY a. s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67086757

Náplň práce: zajištění IT podpory uživatelů IS K2 hlavně v oblasti výroby a logistiky, administrativní činnosti spojené s fungováním IT oddělení, občasné služební cesty, v budoucnu školení pracovníků.
Požadujeme: SŠ/VŠ, analytické myšlení, odpovědnost, preciznost, komunikativnost, zájem o dění v IT, samostatnost, schopnost práce v týmu, ochota učit se nové věci, MS Office (Excel, Word), proaktivní přístup
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
ProfesKontakt, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
JOBSYSTEM s.r.o.

Mzda

od 32000

U společnosti KOH-I-NOOR MACHINERY a. s. momentálně neevidujeme kromě pozice Referent/ka IT se zaměřením na výrobu žádná další volná místa

Volné pracovní místo Referent/ka IT se zaměřením na výrobu je vystaveno v regionu České Budějovice .