Název profese Administrativní pracovník/ice internetového obchodu
Místo výkonu práce Trhové Sviny
Přidáno 5.9.2024

Zaměstnavatel Daniel Shopping s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085838

Pracovník/ce - v internetovém obchodu. Sortiment zboží audio / video nosiče a audiotechnika.
Náplň práce: administrativní práce, komunikace se zákazníkem, práce s mobilním terminálem, občasná výpomoc na oddělení expedice a skladu
Požadujeme: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, časovou flexibilitu, schopnost zorganizovat si den, pracovat v týmu, dobře umět ovládat PC, výborná znalost ČJ, příjemná komunikace se zákazníky, aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
Nástupní mzda je na dobu zaučení. Prodloužení smlouvy o další rok samozřejmostí při vzájemné spokojenosti.
Zaměstnanecké výhody: Moderní čisté prostředí, pracovní doba pondělí až pátek, sezónní odměny (13. plat), výkonnostní odměny, příspěvky na stravování (116Kč/den), sleva na firemní zboží, zaměstnanecké mobilní tarify.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.