Název profese Sociální pracovník/ice
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 4.9.2024

Zaměstnavatel Městská charita České Budějovice
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67085577

Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná? Máte chuť pracovat a pomáhat klientům v Domě sv. Pavla?
V současné době rozšiřujeme náš tým a hledáme empatického, zodpovědného, spolehlivého a komunikativního kolegu či kolegyni. Možná hledáme právě tebe.
Kdo jsme: Charita České Budějovice je nestátní nezisková organizace zaměřená na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice: klíčový pracovník pro klienty služeb Domu sv. Pavla; cílovou skupinou jsou osoby bez domova; individuální práce s klienty; základní sociální poradenství
Požadované dovednosti: minimální stupeň vzdělání: vyšší odborné, vysokoškolské - dle zákona č. 108/2006 Sb., zákona; o sociálních službách, vzdělání je podmínkou dle příslušného zákona, lze přijmout i absolventa; znalost SQSS a individuálního plánování; orientace v sociální sféře; práce s PC (word, excel atd.); schopnost orientace v administrativě; řidičský průkaz sk. B výhodou; trestní bezúhonnost; schopnost práce v týmu; vysoké pracovní nasazení; spolehlivost, zodpovědnost, flexibilita; velmi dobré komunikační a organizační dovednosti; schopnost samostatného jednání a rychlého rozhodování
Nabízíme: smysluplnou práci na HPP - 0,5 úvazku (20 hodin týdně); smlouva na dobu určitou s možností prodloužení; pružnou pracovní dobu; dovolená 5 týdnů; 2 dny sick days; základní mzdu 15 400 Kč, po zkušební době navýšení mzdy o osobní ohodnocení, možnost dalších odměn; vzdělávání a podpora osobnostního růstu; zázemí stabilní organizace
Místo výkonu práce: České Budějovice; Nástup: dohodou
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete emailem strukturovaný životopis na personální oddělení Ing. Michaele Holečkové, personalni@cbudejovice.charita.cz, nebo volejte na tel. číslo: 731 604 478.
Bližší informace o pozici Vám poskytne vedoucí služeb Bc. Petra Vohlídalová, e-mail: petra.vohlidalova@cbudejovice.charita.cz, tel.: 776 655 305.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.