Název profese Izolatér, svářeč plastů
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 21.8.2024

Zaměstnavatel BIPLAST s. r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67081762

Jsme českou společností s dlouholetou tradicí, která působí na českém trhu již od roku 1994. Naší specializací je výroba produktů z termoplastických hmot a aplikace hydroizolačních folií.
Náplň práce : Izolace plochých střech a spodních staveb, balkonů, teras za použití izolačních fólií; Výroba jednoduchých i složitých výrobků z plastových desek podle výkresové dokumentace, formátování materiálu, povrchová úprava hran a svařování
VÝHODOU JE PRAXE NA OBDOBNÉ POZICI
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; Zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost; " Schopnost týmové práce; Zkušenosti ve stavebnictví výhodou; Znalost čtení projektové dokumentace, technické myšlení výhodou; Svářečský průkaz výhodou ( případně pořízení nebo obnova na náklady firmy )
Zdravotní způsobilost: Schopnost práce ve výškách
Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti; Nástup možný ihned nebo dohodou; Mzda ve výši 27 000,00 Kč, pololetní a roční odměna; Odborné vzdělávání; Stravenky v hodnotě 100,00 Kč; Jednosměnný provoz; Proplacené přesčasy; Dovolená 4 týdny; Ochranné pracovní pomůcky; Místo výkonu práce v Českých Budějovicích; Možnost parkování hned u areálu firmy
Jiná sdělení : Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 603 361 461, 385 349 737, pošlete životopis na e-mail biplast@biplast.cz nebo nás navštivte v sídle společnosti na adrese České Vrbné 1941, 370 11 České Budějovice