Název profese Obchodní zástupce/kyně
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel BENJAMÍN s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67075600

BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce
Rádi přivítáme nového kolegu/kolegyni, který/á se s námi bude starat o naše stávající klienty a klienty v oblasti vybavení nově vznikajících MŠ, jeslí aj. školských zařízení, domovy pro seniory, města a obce.
Co budete dělat: Komunikovat se zákazníky; Aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti; Prezentovat naše produkty; Drobnou administrativu spojenou s uzavíráním objednávek; Pečovat o stávající zákazníky
Co od Vás očekáváme: Energickou, aktivní a samostatnou osobnost; Ochota cestovat 4 dny v týdnu; Radost z komunikace a z práce s lidmi; Ochotu učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat; Zkušenosti v oblasti obchodního zástupce vítána, není však podmínkou; Aktivní přístup, pozitivní myšlení, výborné komunikační dovednosti; Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí a příjemné vystupování; Aktivní řidič
Co Vám nabídneme my: Zázemí silné a české společnosti; Zajímavé produkty s velkou částí exkluzivních produktů; Časovou flexibilitu; Přátelský kolektiv; Za perfektně odvedenou práci Vás samozřejmě nadstandardně ohodnotíme
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.