Název profese Referent v - právní agenda, kontrola a zvláštní úkoly (m/ž)
Místo výkonu práce Stráž pod Ralskem
Přidáno 8.10.2024

Zaměstnavatel DIAMO, státní podnik
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67094689

Požadujeme:
VŠ nebo SŠ právního směru např. obor právo, veřejná správa, bezpečnostně právní studia apod.
Další požadavky:
- praxe na obdobné pozici výhodou;
- znalost legislativy (zejména zákoník práce, občanský zákoník, správní řád, zákon o svobodném přístupu k informacím, zákon o zpracování osobních údajů, obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR apod.);
- znalost z oblasti pojištění a oblasti realizace interní kontrolní činnosti výhodou;
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, WORD, EXCEL, ASPI);
- znalost systému SAP výhodou;
- výborná znalost českého jazyka;
- dobré realizační, organizační a komunikační schopnosti;
- řidičský průkaz skupiny B;
- profesionální vystupování, zodpovědnost, samostatnost, diskrétnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost;
- ochota dalšího rozvoje a vzdělávání.
Pracovní náplň:
- zajišťuje po právní stránce spory s cizími subjekty;
- zajišťuje řešení pohledávek a závazků;
- spolupracuje s externími advokáty;
- metodicky koordinuje kontrolní činnost, mimo kontrolní činnosti v oblasti QMS;
- organizuje vnitřní kontrolní činnost a podílí se na jejím provádění v odštěpném závodě ve spolupráci s ostatními vnitřními útvary, vyhotovuje návrh plánu interní kontrolní činnosti;
- eviduje externí kontroly;
- provádí připomínkování návrhů smluv, interních předpisů včetně jejich tvorby;
- provádí jednotlivé úkony při uplatňování pojistných událostí u pojišťovny a zprostředkovává pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škodu způsobenou zaměstnavateli;
- zajišťuje agendu elektronických podpisů a obnovu osobních kvalifikovaných certifikátů - POSTSIGNUM;
- vede agendu Compliance programu;
- zajišťuje podklady k poskytování informací dle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů;
- zajišťuje vedení evidence a zpracování pověření a plných mocí zaměstnanců k zastupování odštěpného závodu;
- vede agendu zpracování osobních údajů (GDPR);
- vede agendu ke kamerovým systémům;
- vede agendu škod způsobených trestnou činností;
- metodicky řídí spravované agendy;
- na základě pokynů ředitele odštěpného závodu řídí a zajišťuje úkoly v oblasti vnitřní a vnější komunikace;
- plní další úkoly stanovené ředitelem odštěpného závodu
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti;
- zajímavé zaměstnání v oboru;
- pružnou/pevnou pracovní dobu;
- možnost profesního růstu (účast na odborných seminářích, kurzech, konferencích);
- možnost rozvíjet svoje schopnosti a znalosti;
- nadstandardní zaměstnanecké benefity (dle platné kolektivní smlouvy a zásad FKSP):
- 6 týdnů dovolené
- měsíční prémie
- po zapracování možnost home office
- mimořádná roční odměna
- příspěvek na stravování
- příspěvek na rekreaci
- odměny při pracovních a životních výročích
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění.
V případě zájmu o pracovní nabídku zašlete životopis na níže uvedenou adresu.
Kontakt pro zájemce:
DIAMO, státní podnik, odštěpný závod Stráž, Pod Vinicí 84, 471 27 Stráž pod Ralskem, Mgr. Karolína Nosková, personální oddělení, tel.:+420 487 894 230
e-mail: noskova@diamo.cz