Název profese Administrativní pracovník příjmu odpadů
Místo výkonu práce Dvorce
Přidáno 28.8.2024

Zaměstnavatel AVELI ECO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67083992

Společnost AVELI ECO s.r.o. hledá na provozovnu skládky odpadů TKO Dvorce - Rejchartice zaměstnance na pozici Administrativní pracovník příjmu odpadů

Nástup možný ihned nebo dle domluvy

Náplň práce: obsluha příjmu odpadů, vedení hotovostní pokladny, vystavování a evidence účetních dokladů, vedení skladového hospodářství, práce s informačním systémem, administrativní činnost

Požadavky: středoškolské vzdělání, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost odpadové problematiky, ochota učit se nové věci, spolehlivost, poctivost

V případě zájmu prosím o zaslání životopisu na e-mail: asistentka@aveli.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Bruntál

Bruntál
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava
Bruntál
Barlett & Cenbright s.r.o.
Bruntál
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Bruntál
Bruntál
Bruntál
Markmont s.r.o

Mzda

od 25000 do 30000

U společnosti AVELI ECO s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Administrativní pracovník příjmu odpadů žádná další volná místa

Volné pracovní místo Administrativní pracovník příjmu odpadů je vystaveno v regionu Bruntál .