Název profese Osobní asistent/ka - pracovnice v sociálních službách
Místo výkonu práce Krnov
Přidáno 9.8.2024

Zaměstnavatel Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078639

místo výkonu práce : Krnov a okolí
Pozice: terénní sociální práce - osobní asistent/-ka
Obor: sociální, zdravotní, nebo akreditovaný kurz MPSV
Nástup: září 2024 (dle dohody)
Požadavky:
" odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV - Osobní asistent nebo obdobný),
" trestní bezúhonnost
" vzdělání: základní, vyučen, středoškolské, nejlépe sociálního nebo zdravotního směru,
" orientace v problematice osob se zdravotním postižením výhodou, předchozí praxe v oboru vítaná,
" dobré komunikační dovednosti, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, tolerance,
" dobrý zdravotní stav,
" řidičský průkaz sk. B výhodou
Hlavní pracovní náplň:
Pomoc osobám zdravotně postiženým a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů:
" pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy,
" pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně,
" pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru,
" pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík,
" pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny,
" pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy,
" doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři,
" pomoc při vyřizování běžných záležitostí,
" a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.
Nabízíme:
" zaškolení,
" možnost osobního růstu a rozvoje,
" možnost práce na zkrácený úvazek,
" zajímavou, zodpovědnou a smysluplnou práci,
" získání odborné praxe,
" pracovní doba: Po - Pá, jeden víkend v měsíci

možnost přiznání osobního příplatku, odměny, zaměstnanecký telefonní tarif, stravenky po zkušební době, dovolená navíc (5dnů) po prvním roce

Kontakt e-mailem: e-mail: czp.opava@czp-msk.cz