Název profese Vedoucí organické laboratoře
Místo výkonu práce Bruntál
Přidáno 29.8.2024

Zaměstnavatel Macco Organiques, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67074320

Do naší laboratoře hledáme zkušeného a motivovaného kolegu, který se stane vedoucím analytické laboratoře ve stabilní, stále se rozvíjející výrobní společnosti.

KOHO HLEDÁME:
" vysokoškolské vzdělání chemického směru (analytická chemie pro výrobu organických solí)
" praxe v chemické/analytické laboratoři minimálně 5 let, z toho alespoň 2 roky na pozici vedoucího laboratoře nebo jeho zástupce (organizace práce laboratoře, řízení pracovníků).
" znalost metodologie práce v analytické laboratoři (kalibrace, vyhodnocení správnosti a přesnosti analýz, korektivní kroky).
" znalost měření a validací na přístrojích (AAS, ICP/MS, UV-VIS, GC, HPLC)
" znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP)
" znalost anglického jazyka

CO VÁS ČEKÁ:
" vedení menšího týmu pracovníků organické laboratoře
" odpovědnost za správnost a přesnost výsledků a jejich správné vyhodnocování a reporting
" práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
" správa dokumentace a platných norem systému jakosti
" účast na interních a externích auditech

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:
" zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí světa
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
" týdenní pracovní doba 37,5 hod., pružná pracovní doba
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 41.000 Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče) + pravidelná měsíční odměna, mimořádné odměny (kvartální, roční)
o pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: čtvrtletní a roční prémie, stravenkový paušál, volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, jazykové vzdělávání, zajištění ubytování a jiné
" možnost odborného růstu

KDY MŮŽETE NASTOUPIT:
" dle dohody/ihned

KDE BUDETE PRACOVAT:
" Oddělení kontroly kvality, Bruntál, Zahradní 1938/46c

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313