Název profese Odbytový referent
Místo výkonu práce Bruntál
Přidáno 9.5.2024

Zaměstnavatel Styroprofile, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67052993

místo výkonu práce: Bruntál

náplň práce:
- jedná s českými i zahraničními zákazníky
- zakládá zakázky dle objednávek zákazníků do systému SAP
- zakládá nové odběratele a řeší reklamace
- zadává založené zakázky do výroby a potvrzuje objednávky zákazníkovi
- fakturuje odeslané zboží
- komunikuje se zákazníkem, obchodním zástupcem a ostatními odděleními firmy

požadujeme:
- německý jazyk na pokročilé úrovni (telefonická a emailová komunikace se zahraničními zákazníky), znalost druhého, např. anglického jazyka je výhodou
- uživatelskou znalost balíčku MS Office
- zkušenosti s programem SAP výhodou
- samostatnost, pečlivost a velmi dobré komunikační dovednosti

nabízíme:
- zaměstnání na plný pracovní úvazek na jednu směnu
- nástupní plat od 25.000,- Kč/měsíc
- 25 dní dovolené
- stravenkový paušál 115,- Kč/směnu
- odměny za nezameškané hodiny až 16.000,- Kč/rok

Bližší informace k pracovnímu místu poskytne personalista: Ing. Radek Krvač, tel: 725 220 004. Životopis posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.