Název profese Asistent/ka manažera - Brno - jen OZP
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 4.9.2024

Volné od 4.9.2024
Zaměstnavatel Protektia, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 2
Požadované vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)

Náplň práce: Všeobecná administrativa, telefonní hovory se zájemci
o práci, vyřizování e-mailové korespondence, spolupráce s oblastními managery.
Řízení referentského vozidla

Požadujeme: SŠ vzdělání, základní znalost práce na PC (Word a Excel), pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost, příjemnou komunikaci.

Nabízíme: Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP s možností prodloužení, zaručenou pravidelnou mzdu. Pružnou pracovní dobu.

Určeno pro osoby se zdravotním postižením.

Nástup možný IHNED.

NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon.

Kontakt tel. 734 881 692, Po - Pá od 9:00 - 16:00 hod. Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nabor3.centrum@protektia.cz