Název profese Pomocná pracovnice - výroba lahůdek - brigáda
Místo výkonu práce Brno-Židenice
Přidáno 14.5.2024

Volné od 14.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

BUBI GASTRO, s.r.o. - výroba lahůdek

Více informací o společnosti naleznete na www.bubi.cz.

Náplň práce:
• pomocné práce při výrobě lahůdek

Požadujeme:
• žádné zvláštní požadavky - vše Vás rádi naučíme

Nabízíme:
• práci na DPP - pracovní doba od 5.30 do 14.30 hod.

Hrubá mzda 159 Kč/hod. - mzda je vyplacena ihned po směně.

Místo práce: Uzavřená 5, 615 00 Brno-Židenice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám e-mail na kontakt@bubi.cz nebo nás kontaktujte na tel.: 702 977 932 - Karel Buchtel.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 14. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.