Název profese Asistent / asistentka ve skladu s rozvozem zboží
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 3.10.2024

Zaměstnavatel TELEFONY.CZ s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67093801

Nástup možný dle domluvy

Pro naši centrálu - Servisní centrum na ulici Košinova 93 v Brně, přijmeme do pracovního týmu pracovníka / pracovnici na pozici asistent - asistentka ve skladu s rozvozem zboží.
Náplň práce:
o vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
o rozvoz zboží po Brně na naše prodejny a partnerům - osobním autem VW Golf kombi
o práce v čistém teplém - klimatizovaném kancelářském prostředí ( nejedná se o halový sklad)
o kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
o příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
o práce s vnitropodnikovým systémem
o spolupráce s kolegy
o pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)
Nabízíme:
o zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
o příjemné pracovní prostředí v novém sídle společnosti
o možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
o motivující finanční ohodnocení
o zajímavá a dobře ohodnocená práce
o nástupní plat 30.500,-Kč
o možnost nástupu IHNED
Požadujeme:
o dobré komunikační schopnosti
o znalost práce na PC na dobré úrovni
o spolehlivost a zodpovědnost
o schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
o chuť pracovat a učit se novým věcem
o ŘP skupiny B

V případě zájmu nás prosím kontaktujte výhradně emailem na prace@mobilprovas.cz.
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.
Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění.

Zaměstnanecké výhody: multisport karta, prémie, slevy na firemní produkty, zaměstnanecké tarify