Název profese Pracovník údržby
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 30.9.2024

Zaměstnavatel Moravská ústředna Brno, družstvo umělecké výroby
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67092536

Telef.kontakt: 8-14 hod.
Požadavky: řidičský průkaz skupiny B, fyzická zdatnost, zručnost.
Náplň práce: drobné opravy a údržba budov, výrobních strojů, manipulace s těžšími břemeny, řidič VZV a služebních vozidel,práce spojené s odpadním hospodářstvím, údržba zeleně, obsluha kotelny.
Svářečský průkaz výhodou.
Zaměstnanecké výhody4): 25 dní dovolené, motivační prémie, výhodný mobilní a datový tarif pro stálé zaměstnance i rodinné příslušníky. Jednosměnný provoz - pouze ranní směny.

25 dní dovolené, motivační prémie, výhodný mobilní a datový tarif pro stálé zaměstnance i rodinné příslušníky. Jednosměnný provoz - pouze ranní směny.