Název profese Laborant/ka
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 19.9.2024

Zaměstnavatel Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67089868

První kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 14:00 hodin

Náplň práce:
? Práce s Laboratorním informačním systémem.
? Příprava vzorků rostlinného materiálu pro analýzy PCR a ELISA.
? Běžné laboratorní činnosti.
Požadavky:
? Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou chemického, potravinářského nebo příbuzného směru.
? Znalost MS OFFICE na uživatelské úrovni.
? Zkušenosti s prací v laboratoři výhodou.
? Pečlivost, spolehlivost, schopnost samostatné i týmové práce.

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc, odborné vzdělávání,příspěvek na stravování, příspěvek na kulturní, sportovní a rekreační aktivity, možnost využití rekreačních a ubytovacích zařízení organizace, stabilitu zaměstnání