Název profese Operátoři telefonních panelů
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel SECURIM security systems, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67088325

První kontakt e-mailem.

Telefonní operátor/ka - na DPP s pružnou pracovní dobou, možnost práce i na zkrácený úvazek

Společnost SECURIM security systems, s.r.o. je technologická společnost zabývající se zejména realizací městských kamerových systémů, ale také zabezpečením škol, sportovních areálů a firem, přijme do svého týmu telefonní operátora/ku pro prvotní oslovování potencionálních zákazníků a pro navolávání schůzek pro obchodní zástupce.

Co budete dělat:
- naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, a proto hledáme komunikativního a zákaznicky orientovaného člověka, který se nebojí zvednout telefon, doptat se a zjistit potřebné informace
- komunikovat se zákazníky po telefonu budete na denní bázi a to u nás v kanceláři v Brně na ulici Lidická
- určitě se u nás nejedná o žádný telemarketing, ani o zavírání obchodních smluv po telefonu.
- potencionální zákazníky nemusíte nikde hledat, máme pro Vás připravenou databázi zákazníků, včetně potřebných kontaktů, která Vám práci rozhodně usnadní

Co by Vám nemělo chybět:
- komunikativnost a dobré vyjadřovací schopnosti po telefonu
- zákaznický přístup
- samostatnost
- Vaše předchozí zkušenosti v zákaznickém centru nebo call centru budou velkou výhodou
- očekáváme otevřenou mysl a chuť se učit novým věcem ve specifickém oboru
- nutná znalost práce na počítači s běžnými programy, Outlook, Internet, Excel

Co nabízíme:
- možnost dlouhodobé spolupráce na DPP
- finanční ohodnocení 180 Kč/hod. + případné bonusy
- pružná pracovní doba v rozmezí od 8 do 16 hodin
- počet odpracovaných hodin dle dohody
- možnost zkráceného úvazku
- práce vhodná pro studenty, maminky na rodičovské dovolené
- v případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce a práce na HPP

Své životopisy zasílejte na hr@securim.cz.
SECURIM security systems, s.r.o. Lidická 1875/40 Brno, 530 330 865, www.securim.cz