Název profese Vedoucí Centra univerzitního sportu
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 3.9.2024

Zaměstnavatel Masarykova univerzita
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67085540

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky v pracovní dny

Na pracoviště Centra univerzitního sportu hledáme zralou osobnost, která je nejen sportovním nadšencem, ale současně i zkušenou vedoucí / zkušeným vedoucím. Spolu s týmem lektorek a lektorů se bude aktivně podílet na výuce všeobecné tělesné výchovy studentů Masarykovy univerzity a bude utvářet její směřování. Manažerské a pedagogické zkušenosti využijeme také při přípravě ostatních pohybových aktivit určených nejen studentům, ale i zaměstnancům univerzity a široké veřejnosti.
Náplň práce: • zajištění náležitého chodu pracoviště a jeho rozvoje v souladu se strategickým záměrem fakulty a univerzity, • odpovědnost za pedagogickou a vědeckou činnost pracoviště a dosahování požadovaných výstupů a výsledků, • odpovědnost za výkon tzv. třetí role univerzity, • personální řízení pracoviště, • odpovědnost za hospodaření pracoviště (ve spolupráci s tajemnicí fakulty), • podpora rozvoje vědeckovýzkumných aktivit, • úzká spolupráce s vedením Katedry tělesné výchovy a společenských věd a vedením fakulty, • vlastní pedagogická činnost a spolupráce na vědeckovýzkumné činnosti.

Požadujeme: • minimálně magisterské vzdělání v oboru tělesná výchova a sport nebo příbuzném oboru, • prokazatelná zkušenost s řízením pracovního kolektivu, • odpovídající předchozí pedagogické zkušenosti, • výbornou znalost českého jazyka, komunikativní znalost anglického jazyka (min. na úrovni B2), • vysoké pracovní nasazení, orientaci na dosahování cílů a vyhodnocování efektivity činností, • výborné organizační, manažerské a komunikační dovednosti, • aktivní přístup a ochotu dalšího vzdělávání a seberozvoje, • občanskou a morální bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: • zázemí úspěšné, stabilní a prestižní instituce s mezinárodním přesahem, • podporu dalšího vzdělávání a rozvoje (odborná školení, jazykové kurzy, Erasmus+), • flexibilní pracovní dobu, • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv, • zaměstnanecké benefity (8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, Multisport karta, příspěvek na očkování, zvýhodněné tarify u mobilního operátora, možnost využívání knihoven univerzity, sportovní vyžití, možnost využití dětské skupiny, školkovné, psychologické poradenství aj.).