Název profese Administrativní pracovník
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 1.9.2024

Zaměstnavatel ZENIT, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67084542

První kontakt e-mailem

Požadujeme: výbornou znalost AJ (komunikace na denní bázi), zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, schopnost komunikovat a smysl pro detail.

Náplň práce: zpracování prodejních objednávek a fakturace, tvorba cenových nabídek a kalkulací, plánování skladových zásob, objednávání zboží, zpracování nákupních objednávek a fakturace, zajišťování přeprav k zákazníkům i na sklad, organizace a zabezpečení provozu kanceláře včetně revizí. Každodenní komunikace se zákazníky a zahraničními obchodními partnery, administrativní podpora a intenzivní komunikace s obchodním a servisním oddělením, práce v systému Microsoft Dynamics NAV/Navision/Business Central.

Zaměstnanecké výhody:
práce jen v pracovní dny, jednosměnný provoz, HPP, 25 dnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na MHD v plné výši, výhodný tarif mobilního telefonu pro celou rodinu, karta Multisport, nadstandardní zdravotní péče

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Brno-město

Brno-město
Brno-město
Brno-město
Etimos Human s.r.o.
Brno-město
Brno-město
Brno-město

Mzda

od 28000