Název profese Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 15.8.2024

Zaměstnavatel SECURIM security systems, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67080312

Společnost SECURIM security systems, s.r.o. je technologická společnost zabývající se zejména realizací městských kamerových systémů ale také zabezpečením škol, sportovních areálů a firem přijme obchodního zástupce/specialistu.

Naši zákazníci jsou pro nás velmi důležití, a proto hledáme člověka s vášní pro obchod, který jim bude věnovat odpovídající péči, rozvíjet vztahy s nimi, zlepšovat stávající obchodní podmínky a hledat nové příležitosti. Odpovídat budete vždy svůj přidělený region.

Co budete dělat:
- budovat s námi naši značku v extrémně perspektivním oboru zabezpečovacích systémů
- rozvíjet nové obchodní příležitosti ve vaší lokalitě
- vyjednávat obchodní spolupráce s externími partnery
- udržovat vztahy se stávajícími zákazníky - většina našich zákazníků s námi spolupracuje dlouhodobě a naše služby objednávají opakovaně
- sledovat trh a konkurenční prostředí
- plnit prodejní cíle
- komunikovat na denní bázi, telefonovat, jezdit na schůzky
- nutná znalost práce na počítači s běžnými programy
- důležitá je samostatnost a schopnost přicházet s novými nápady, například jak vylepšit Vaše obchodní výsledky nebo podpořit prodej samotný
- Vaše předchozí zkušenosti s prodejem jsou velkou výhodou
- požadujeme flexibilitu, ochotu cestovat ,odolnost a týmového ducha
- očekáváme otevřená mysl a chuť se učit novým věcem ve specifickém oboru

Co nabízíme:
- práci v perspektivním oboru
- možnost kariérního růstu
- velice zajímavé finanční ohodnocení
- práci v super týmu - komunikace napříč odděleními ve firmě
- s růstem firmy můžete růst kariérně také
- vzdělávání