Název profese Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 13.8.2024

Zaměstnavatel REKO s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67079203

Česká výrobní firma REKO s.r.o. - viz.: www.reko-sro.cz hledá pro region : Jihomoravský a Zlínský kraj schopného obchodního zástupce- technického poradce.

Požadujeme: min. SŠ - nejlépe technického směru
znalost MS Office / Word, Excel/, Internet ,

Náplň práce: akviziční činnost - získávání nových zákazníků, udržování stávajících obchodních vztahů, technické poradenství, vedení agendy

Předpoklady: komunikativnost, příjemné vystupování, odolnost vůči stresu a odmítnutí, přesvědčovací talent, asertivita, sangvinický temperament, aktivní osobnost,
znalost regionu a předchozí praxe výhodou

Nabízíme: zázemí stabilní rodinné české firmy ( 32 let na trhu )
zaškolení
výhradní zastoupení
odměna ze všech obchodů v regionu
podpora prodeje
nástup možný ihned po zaškolení
služební automobil, telefon, notebook

V případě zájmu o tuto pozici, nás prosím kontaktujte. Zašlete nám obratem svůj životopis s průvodním dopisem.

Věra Navrátilová

REKO s.r.o.
Husova 123
551 01 Jaroměř
navratilova@reko-sro.cz
491 840 012
739 036 036