Název profese Finanční konzultant a realitní makléř
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 8.9.2024

Zaměstnavatel Broker Consulting, a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 10
Reference 67077847

První kontakt e-mailem, nebo telefonicky

Nástup možný ihned

Pracovní nabídka
Broker Consulting, a.s. patří mezi rychle se dynamicky rozvíjející společnost na finančním a realitním trhu. Jsme tu již od roku 1998, za tu dobu nám dalo důvěru, více jak 640 000 klientů a spolupracuje s námi více jak 2000 finančních a realitních specialistů.
Chcete od práce víc než jen rutinní činnosti v korporátu? U nás vás čeká dynamické prostředí, kde se díky osobnímu garantovi a kvalitnímu systému zapracování rychle zorientujete. Od prvního dne budete mít možnost aspirovat na vyšší pozice, protože svůj profesní růst máte u nás plně ve svých rukou. Přijďte si s námi popovídat u dobré kávy!
Stěžejní náplň práce:
o osobní a telefonické jednání s klienty a navrhování financování dle potřeb našich klientů
o analýza finančních potřeb klientů v otázce bydlení či investičního financování
o servisní činnost na základě odsouhlaseného zadání klienta a odborného specialisty/ředitele
o zpracování hypotečních úvěrů, investic a dalších produktů
o administrativní činnosti s uzavíráním smluvních vztahů - hypotéčních úvěrů či jiného typu financování
o Pravidelné týdenní zpravodajství
Požadujeme:
o minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
o znalost práce na PC (Word, Excel)
o pro klientský přístup
o aktivní a iniciativní osobnost, výborné komunikační schopnosti
o předchozí praxe v obchodě či ve finančnictví výhodou př. práce v bance?
o schopnost samostatného jednání a rozhodování, ale i týmové práce
o schopnost operativně řešit vzniklé problémy a nalézat řešení
o ochotu učit se a průběžně se vzdělávat
o analytické myšlení
o pracovitost, loajalitu, zodpovědnost
o přesnost, důslednost, pečlivost
o předchozí praxe v oboru je výhodou
o zkouška u ČNB VZPOJ, VZIZ, VZSU výhodou
o ochotu pracovat na živnostenský list či dohodu výhodou
o ŘP sk. B výhodou
Nabízíme:
o spolupráci u stabilní poradenské firmy s 25ti lety tradic v ČR v oblasti financí a realit
o příjemné pracovní prostředí v dynamickém mladém kolektivu
o zaškolení a průběžné vzdělávání v oblasti finančního poradenství a finanční gramotnosti
o odpovídající finanční ohodnocení zohledňující odvedené výsledky
o po zapracování možnost získat firemní mobil, notebook a vůz
o možnost profesního růstu
o podporu nejen při zaškolení, ale vždy, když ji budete potřebovat