Název profese Grafik elektronických titulů
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 2.8.2024

Zaměstnavatel NOVÁ ŠKOLA, s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67076785

První kontakt e-mailem.

Požadovaný stupeň vzdělání: SŠ obor grafika, nebo VŠ technický, pedagogický, filosofický směr
Specifické požadavky na absolventa: práce na PC (MS Office), znalost grafických programů Adobe Photoshop (mírně pokročilý), InDesign, Illustrator (základní úroveň), pozitivní přístup, samostatný, učenlivý, výborné komunikační a organizační dovednosti, flexibilita

Náplň práce:
osvojení si práce se specializovaným programem Media Creator (ovládání
programu, orientace v jeho možnostech, sledování vývoje, podílení se na
vytváření materiálů, které s užíváním programu souvisejí)
vytváření interaktivních učebnic, cvičení a ostatních doplňkových
součástí, vkládání fotografií, audií, videí, mezipředmětových vazeb
návrhy, zpracování a úpravy obrázků a jiné grafiky (Photoshop,
Illustrator)
kontrola a testování funkčnosti interaktivních učebnic, odhalování chyb
v programu Media Creator
průběžná komunikace s ostatními grafiky elektronických titulů, redaktory
a autory k realizaci jednotlivých částí pracovního úkolu