Název profese Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 22.7.2024

Zaměstnavatel Bridge It s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67073778

První kontakt e-mailem.

Požadavky:
vzdělání zaměřené na zemědělství, vinařství nebo podobnou oblast. Nejméně 5 let praxe v oboru prodej vína. Gruzínština na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní agnličtina a ruština.

Náplň práce:
vyhledávání příležitostí pro získání nových malo/velkoobchodních partnerů v oblasti prodeje. Vypracování a provádění prodejních strategií pro zvýšení prodeje. Komunikativní osobnost reprezentující klienta. Udržování a rozvíjenívztahů s klienty.

Zaměstnanecké výhody:
Bonusová složka mzdy - dle výsledků prodeje.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.