Název profese Konstruktér/Konstruktérka elektropřístrojů
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 17.7.2024

Zaměstnavatel IVEP, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67072539

Do našeho týmu hledáme nového kolegu - kontruktéra/ku. Jsme IVEP a.s. a už více než 50 let se věnujeme zakázkové výrobě, instalaci a opravě elektrických strojů a přístrojů.

Díky vám budou jezdit vlaky, vyrábět továrny a nebo svítit města. Na svém kontě máme přes 3000 řešení v 50 zemích světa a některá byla realizována přímo i v Brně, kde sídlíme.

Více informací o nás a o našich produktech najdete na našich webových stránkách - https://www.ivep.cz/cz/produkty

Náplň práce:
o vypracování výrobní výkresové dokumentace na základě dokumentace z obchodního oddělení, jak samostatně, tak v týmu
o komunikace se zákazníkem
o konstrukční úpravy dle požadavků zákazníka ve 3D
o práce v ERP systému (drobné činnosti, importy rozpisek)
o spolupráce na odstranění nalezených chyb, navrhování atypických řešení apod.
o výstupní kontrola přístrojů

Co od Vás očekáváme:
o SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru
o anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni, komunikace se zákazníky probíhá převážně po e-mailu
o aktivitu, samostatnost, technické myšlení, chuť přemýšlet a vytvářet řešení
o znalost 3D modelování v programech typu AutoCAD - Inventor je velkou výhodou
o znalost programu Vault od Autodesku výhodou

Pracovní místo je vhodné i pro absolventa.

Co Vám můžeme nabídnout:
o zázemí dobrého kolektivu
o zkrácenou pracovní dobu (7,5 h denně)
o pružnou pracovní dobu
o budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
o příspěvek na penzijní připojištění
o příspěvěk na stravování
o odborné kurzy
o volné dny pro zvláštní příležitosti - svatba, narození dítěte, jsou chvíle, kdy práce může jít prostě stranou
o zvýhodněnou multisport kartu, vaše dobrá kondice a pevné zdraví je naší prioritou
o možnost vycestovat do celého světa

Prosíme v případě zájmu o zaslání životopisu na e-mail veronika.vilimova@ivep.cz

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy