Název profese Svářeči
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 12.7.2024

Zaměstnavatel I.A.N. TECHNIC, spol. s r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67071275

Kontakt telefonicky v pracovní dny 07:00 - 14:30 hod., nebo e-mailem.

Náplň práce:
Výroba svařenců z nerezových ocelí od zcela jednoduchých až po složitější konstrukce. Pracujeme s moderními postupy svařování metodou TIG a laserem. Svařovací pracoviště jsou vybavena upínacími stoly zn. Demmeler a odsáváním. Jedná se o výrobu kusou a malosériovou, která vyžaduje dobrou znalost výkresové dokumentace.

Co od Vás požadujeme?
" zkušenosti se svařováním nerez materiálu
" dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
" manuální zručnost, pečlivost a přesnost při práci
" řidičský průkaz sk. B vítán
Co Vám můžeme nabídnout?
" zaměstnání ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí
" pestrou a zajímavou práci
" pracovní poměr na dobu neurčitou
" jednosměnný provoz, možnost částečného úvazku
" mzdu odpovídající zkušenostem a přístupu k práci
" příspěvek na stravování
" firemní oblečení a obuv
" místo výkonu práce Brno - Horní Heršpice
" nástup možný ihned