Název profese Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů MěÚ Tišnov (pracovník/ce krizového řízení a kontroly)
Místo výkonu práce Tišnov
Přidáno 9.9.2024

Volné od 9.9.2024
Zaměstnavatel Město Tišnov
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské

Referent/ka Odboru kancelář starosty a vnějších vztahů
(pracovník/ce krizového řízení a kontroly)

na dobu určitou, po dobu dlouhodobé nepřítomnosti

Popis pracovní pozice:
• Výkon státní správy v oblasti hospodářských opatření pro krizové stavy,
• výkon činností v oblasti krizového řízení,
• zajištění činností souvisejících s chodem Bezpečnostní rady ORP Tišnov a Krizového štábu ORP Tišnov,
• výkon vnitřní kontroly a veřejnosprávních kontrol hospodaření u příspěvkových organizací,
• administrace a kontrola dotací,
• zabezpečování a kontrola pořádání veřejných sbírek.

Požadavky:
• VŠ vzdělání,
• znalost problematiky krizového řízení nebo bezpečnostní problematiky výhodou,
• znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon
č. 240/2000 Sb., o krizovém řízení a o změně některých zákonů, zákon č. 241/2000 Sb.,
o hospodářských opatřeních pro krizové stavy a o změně některých souvisejících zákonů; zákon č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů; zákon
č. 320/2001 Sb., o finanční kontrole; zákon č. 255/2012 Sb., kontrolní řád; zákon
č. 563/1991, o účetnictví; vše ve znění pozdějších předpisů),
• velmi dobrá znalost práce s PC,
• řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič,
• morální bezúhonnost,
• komunikativnost, samostatnost, schopnost jednat s lidmi, loajálnost a časová flexibilita,
• zkouška odborné způsobilosti nutná do 18 měsíců od nástupu.

Předpoklady:
Úředníkem se může stát státní občan ČR (popř. cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR), od 18 let věku, způsobilý k právním úkonům, bezúhonný, ovládající jednací jazyk a splňující další předpoklady pro výkon správních činností stanovených zvláštním právním předpisem.

Nástup dle dohody.
Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 10-11 (tzn. 10. plat. třída: 24.100 Kč – 34.370 Kč, 11. plat. třída: 26.600 Kč – 37.170 Kč dle uznatelné praxe). Po zapracování osobní příplatek.

Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 18.09.2024
- písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV
- nebo písemně na podatelnu MěÚ Tišnov,
- případně prostřednictvím datové schránky, ID: qzjbhat do 18.09.2024 – do 17:00 hod.
a to v zalepené obálce s textem: „VŘ – Referent/ka OKSVV – krizové řízení - NEOTVÍRAT“

- v přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení
- k přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.