Název profese Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami)
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 17.9.2024

Zaměstnavatel Dětský diagnostický ústav a Středisko výchovné péče pro děti a mládež
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67088233

Vzdělání: Vysokoškolské či vyšší odborné vzdělání získané studiem v akreditovaném studijním programu v oblasti pedagogických věd zaměřené na speciální pedagogiku nebo sociální pedagogiku zakončené státní závěrečnou zkouškou titul Bc., Mgr.
Předpoklady: Vyšetření o psychické způsobilosti, schopnost samostatné i týmové práce s klienty s poruchami chování, psychická odolnost, sebezkušenostní výcvik výhodou.
Pracovní náplň: Samostatná odborná vychovatelská činnost v celodenním programu SVP, 27 hodin přímé práce se skupinou.
Úvazek: Celý, platová třída 12, plat od 32 820,- dále dle platového stupně + osobní ohodnocení + specializační příplatek 2500,- Kč, 40 dnů dovolené + studijní volno, možnost dalšího vzdělávání v akreditovaných programech. Zázemí stabilní organizace. Supervize. Příspěvek na dovolenou.