Název profese Rozpočtář/přípravář staveb
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 13.9.2024

Zaměstnavatel ROMEX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67086922

Náplň práce:
• Příprava podkladů pro rozpočty projektů
• Vytváření a kontrola výkazů výměr dle projektové dokumentace
• Zpracování rozpočtů pro veřejné zakázky i soukromé investory
• Poptávání a vyhodnocování nabídek subdodavatelů
• Zpracování technologických postupů a výkresů
• Určení stavebních materiálů a výkonů dle projektů
Požadavky:
• SŠ vzdělání stavebního směru
• Základní znalost CAD, orientace ve výkresech a cenách stavebních prací
• Spolehlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
• Znalost rozpočtů výhodou (není podmínkou)
• Vhodné i pro absolventy bez praxe
Nabízíme:
• Zajímavou práci ve firmě s 30letou tradicí
• Zaškolení, služební telefon, stravovací paušál
• Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
• Flexibilní pracovní doba
• Mzda dle praxe, po zapracování růst