Název profese Seřizovač CNC stroje mazak variaxis - jednosměnný provoz
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 6.9.2024

Zaměstnavatel MIRAI INTEX s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67084883

NÁPLŇ PRÁCE:
• Budete obsluhovat a seřizovat CNC obráběcí centrum Variaxis i-1050T.
• Určovat vhodné parametry řezu, sestavovat nástroje, seřizovat funkce stroje a vyrovnávat obráběné části materiálu i nástroje.
• Nemine Vás ruční kontrola vyráběných dílů pomocí měřidel.
• Psaní programů v systému dialogového programování MAZATROL.
• Využijete také orientaci, čtení a použití technických podkladů.
• Budete evidovat technická data o průběhu obrábění a jeho výsledcích.

POŽADUJEME:
• Středoškolské vzdělání technického směru – kovoobrábění.
• minimálně 3 roky praxe v oboru.
• Prokazatelné pracovní zkušenosti na strojích Mazak, znalost soustružnického a frézovacího obrábění.
• Schopnost samostatné práce s technickou dokumentací a výkresy.
• Znalost ručních měřidel a jejich použití.