Název profese Prodavač/ka v rodejně s piercingem a šperky
Místo výkonu práce Brno
Přidáno 28.8.2024

Zaměstnavatel Atreya Premium s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 67083311

Práce na zkrácený/poloviční úvazek - Asistent/ka prodeje v prodejně s piercingem a šperky Atreya Brno

Máte rádi kvalitní piercing a jedinečné šperky? Chcete být součástí naší prodejny a piercingového studia Atreya a pomáhat zákazníkům najít ty nejlepší produkty? Pak máme pro vás skvělou příležitost! Hledáme asistenta prodeje na poloviční úvazek pro naši prodejnu piercingů a šperků v centru Brna.
Připojíte se k naší značce a stanete se součástí týmu lidí, kteří milují kvalitní piercing a jedinečné šperky stejně jako vy.

Hodíte se k nám, pokud:
Jste plnoletí a máte volno v odpoledních hodinách.
Zvládáte pracovat s počítačem a máte chuť se učit nové věci.
Jste zodpovědní, rádi pracuje s lidmi a umíte zachovat klid i při komunikaci s náročným zákazníkem.

Hledáme posilu s reprezentativním vystupováním, které u nás nepodmiňujeme genderem, věkem ani vzhledem. Práce je navzdory představám společnosti ideální i pro muže se zájmem o fashion odvětví.

Nabízíme:
Úvazek 20h/týden na odpolední hodiny - pondělí až pátek - 14:15 - 18:15
Mzda na poloviční úvazek 15 000 Kč

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na prodejně
Odvádění zákazníků do čekárny studia
Výdej objednávek z e-shopu
Práce spočítačem a kasou, denní uzávěrka tržeb.

Pokud hledáte brigádu, ozvěte se nám na klara@atreya.cz a napište nám pár informací o sobě a přiložte i váš životopis či předchozí zkušenosti s brigádami či prací.
Těšíme se na vás!