Název profese Pracovník/ce obsluhy myčky v restauraci (možnost ubytování)
Místo výkonu práce Pasohlávky
Přidáno 8.8.2024

Zaměstnavatel ŽS REAL, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078019

První kontakt: e-mailem

Jaká bude Vaše náplň práce:
• Obsluha automatické pásové myčky.
• Po pásu přijede špinavé nádobí, roztřídíte ho do přepravek a ty pošlete po pásu do myčky.
• Umyté nádobí přendáte do vozíků a rozvezete "po place" restaurace.
• Hrnce a pekáče z kuchyně naskládáte do dalšího druhu myčky, zapnete a umyté vyndáte na regály.

Co od Vás očekáváme?
• Pečlivost a systematičnost.
• Ochotu pracovat od po - pá (12:00 - 21:00 hodin), víkendy máte volné.
• Schopnost si umět rozvrhnout práci a pracovat jak samostatně, tak v menším týmu.

Co Vám mimo jiné nabídneme?
• Ubytování v blízkosti Aqualandu Moravia.
• Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro zaměstnance i jeho rodinu, a to včetně wellness Forum Romanum.
• Placené volno navíc, za odpr. roky. Sick days.
• Dotovaný oběd s možností výběru ze dvou jídel.
• 50% sleva na všechny typy masáží.
• 30% až 50% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).
• Firemní akce pro zaměstnance.
• Dárek k výročí ve firmě. Narozeninový dárek.
• Volný vstup do solné terapie. Sirnou koupel 1x měsíčně zdarma.
• Nově vybavená zaměstnanecká posilovna.
• Zaměstnanecká prádelna.
• a mnoho dalšího..

Zaměstnanecké výhody: Široká škála zaměstnaneckých benefitů

Zašlete nám svůj životopis na email novakova.s@aquland-moravia.cz.