Název profese Vedoucí prodejny maso-uzeniny
Místo výkonu práce Újezd u Brna
Přidáno 22.6.2024

Zaměstnavatel Beskydské uzeniny, a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67066114

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.
Nástup možný ihned.

POŽADUJEME: praxi v oboru min. 2 roky, zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem.

NÁPLŇ PRÁCE: zodpovědnost za plnění ekonomických výsledků prodejny, zajištění bezproblémového chodu prodejny; objednávání zboží a zodpovědnost správné rozmístění na prodejně;, aktivní prodej a prezentace zboží; kontrola kvality a čerstvosti zboží; zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.

NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, zaměstnanecká sleva na sortiment produktů, stravenkový paušál, odměny za pracovní i životní jubilea