Název profese Vedoucí provozu školních jídelen a menz
Místo výkonu práce Šlapanice
Přidáno 12.8.2024

Zaměstnavatel Základní škola Arktur
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67076330

Základní škola Arktur zahájila svou činnost 1. září 2022 ve Šlapanicích u Brna. Jsme soukromá svobodná škola zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení. Poskytujeme prostor a podporu dětem ve vzdělávání od 1. do 9. ročníku, a to jak ve formě denní docházky, tak i formou individuálního vzdělávání.
Naše škola nyní otevírá novou školní jídelnu a hledá vedoucí školní jídelny.

Nabízíme:
práce na plný úvazek
nástup možný od října nebo listopadu 2024
pracovní smlouva na dobu určitou
flexibilní pracovní doba, pevná část od 07:00 do 13:00
6 týdnů dovolené
přátelský kolektiv
zvýhodněné tarify volání pro zaměstnance

Náplň práce:
řízení a organizace provozu školní jídelny
odpovědnost za plánování a přípravu jídelníčku v souladu s nutričními normami
vedení týmu zaměstnanců jídelny
objednávání a přijímání surovin a zajištění jejich správného skladování
kontrola kvality připravovaných pokrmů
dodržování hygienických předpisů a norem HACCP
pomocné práce v kuchyni, rozvoz obědů
komunikace s vedením školy a rodiči

Požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitou se zaměřením na gastronomii nebo potravinářství výhodou
praxe na obdobné pozici min. 2 roky
znalost hygienických předpisů a norem HACCP
schopnost organizace práce
spolehlivost, samostatnost a dobré organizační schopnosti
základní znalost práce na PC

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail: info@arktur.cz nebo kontaktujte ředitelku školy Lenku Krmelovou na tel. čísle: 725 357 325.