Název profese CNC operátor/ka
Místo výkonu práce Boskovice
Přidáno 11.10.2024

Zaměstnavatel Superhard s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67096025

Nabízíme práci CNC operátora/ky v malé firmě v Boskovicích, která se zabývá výrobou PKD a CBN destiček pro obrábění. Pokud máte vzdělání technického směru a praxi v oboru 1–2 roky, tak se neváhejte ozvat. Uvítáme i šikovného absolventa/šikovnou absolventku se zájmem a snahou učit se novým věcem. Nabízíme stabilní práci, čisté pracovní prostředí v nové hale firmy, 5 týdnů dovolené, roční bonus, stravenky 100 Kč/den.

Požadavky :
Min SŠ nebo SOU technického směru, ideálně praxe 1-2 roky, možno i absolvent/ka, základní znalost Aj, základní znalost programování výhodou, vhodná znalost CAD-CAM, orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, řidičský průkaz B.

Náplň práce: Obsluha drátové pily, CNC brusky, soustruhu a frézky, technologická příprava. Výsledným produktem jsou řezné nástroje s břitem z diamantu apod.
Plat : 35.000 – 45.000 Kč
Nástup : ihned nebo dle domluvy. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM nebo telefonicky - zašlete prosím životopis e- mailem na: office@superhard.cz nebo volejte na č. 608 256 708 Ing. Hermanová.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Blansko

Blansko
Blansko
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Blansko
Advantage Consulting, s.r.o.
Blansko
Blansko
Blansko

Mzda

od 35000 do 45000

U společnosti Superhard s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice CNC operátor/ka žádná další volná místa

Volné pracovní místo CNC operátor/ka je vystaveno v regionu Blansko .