Název profese Dělník/dělnice máslárny
Místo výkonu práce Olešnice
Přidáno 23.9.2024

Zaměstnavatel Mlékárna Olešnice, rolnické mlékařské družstvo. Zkráceně Mlékárna Olešnice,RMD
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 67091090

Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce: lepení a skládání kartonů, průběžná kontrola vzhledu másla a jeho hmotnosti, vkládání másla do krabic, skládání na palety a odvážení do chladírny.

Jednosměnný provoz Po-Pá (5.00-13:30h), v případě větší výroby požadujeme ochotu práce přesčas o víkendu (SO)

DÁLE NABÍZÍME: MOŽNOST PROFESNÍHO RŮSTU A ZAUČENÍ NA VÍCE PRACOVNÍCH POZIC = VYŠŠÍ MZDA

Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, čtvrtletní a roční prémie, stravenkový paušál 50 Kč/den, příspěvek na životní pojištění, docházkový bonus, fond mistra, vysoké 50% příplatky za víkendové směny, příspěvek na volnočasové aktivity do výše 1000 Kč. Možnost závodního stravování.

První kontakt telefonicky v čase 6.00-14.00 hod na č. 736531940 - p. Lenka Fučíková nebo na e-mail. adrese: lenka.fucikova@mleko.cz