Název profese Automechanik - autoelektrikář
Místo výkonu práce Boskovice
Přidáno 28.8.2024

Zaměstnavatel CL JUNIOR AUTO BOSKOVICE s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67059947

Nástup od 1.9.2024 nebo dohodou. Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Pracovní náplň: servis osobních a užitkových vozů značky Citroën.
Požadujeme: ŘP skupiny B, technickou zdatnost, pečlivost, odpovědnost a ochotu se učit.
Výhodou je praxe v oboru, zkušenosti s diagnostickým zařízením nebo elektro vzdělání (zákon č.250/2021 Sb.)
Nabízíme zázemí stabilní společnosti s více jak 25letou existencí na trhu. Práce v přátelském kolektivu u autorizovaného zástupce vozů Citroën, možnost dalšího vzdělávání se v oboru (školení a certifikáty), příspěvky na penzijní připojištění, zaměstnanecké slevy, 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, zaškolení ve školícím centru a možný profesní růst.
První kontakt mailem.