Název profese Obsluha/strojník/ice speciálního vozu na čištění kanalizační sítě
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 12.8.2024

Zaměstnavatel Vodohospodářská společnost Benešov, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67078980

Hledáme obsluhu/strojníka nákladního vozu se speciální nástavbou. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a manuální zručnost.
Náplň práce:
Pomocná síla/závozník na speciální vůz pro čištění kanalizace. Jedná se o obslužné práce při hydraulickém čištění kanalizační sítě pomocí kanalizačních vozidel, speciální a moderní techniky, revize kanalizační sítě, spolupráce při pasportizaci, čištění průlezných stok, potrubí a přípojek, obsluha speciálního vozidla s celkovou hmotností nad 12 tun, včetně přídavných zařízení, běžná údržba a opravy přidělených dopravních mechanismů.

Jistota stabilního zaměstnavatele, 6 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 120,- Kč, zdravotní balíčky z lékárny, kolekce na Vánoce / vánoční večírek, roční bonusy, příspěvek na životní pojištění 700,- Kč/měsíčně, očkování hepatitida A/ klíšťová encefalitida, dobrý kolektiv