Název profese Všeobecné nebo praktické sestry
Místo výkonu práce Krhanice
Přidáno 5.8.2024

Zaměstnavatel Šarlota Care s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67076990

Sestry regisatrované zdravotní služby Domácí péče a registrované sociální služby Domov se zvláštním režimem.
Pracovní náplň:
" Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu
" Vedení ošetřovatelské dokumentace
" Odebírání biologického materiálu na vyšetření
" Podávání ordinovaných léků klientům, sledování jejich účinků
" Práce s interním systémem Cygnus
" 12 hod. pracovní doba ve směnném provozu
Požadujeme:
" Spolehlivost, odpovědnost a profesionální přístup
" Schopnost pracovat samostatně
" Bezúhonnost
" Ukončené vzdělání nezbytné pro pozici všeobecné nebo praktické sestry
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" Zvýhodněné závodní stravování
" Odborný růst a vzdělávání
" Rodinné pracovní prostřední
" Základní plat od 36 000 Kč do 40 000 Kč, bez příplatků ve směnném provozu, po zapracování se finanční ohodnocení zvýší s ohledem na odpracované směny (denní a noční směny, svátky, víkendy)
" Možnost přespávání mezi směnami v areálu poskytovatele, možnost trvalého ubytování v areálu Šarloty Care s.r.o. formou ubytovny, služební byt
" Plný nebo zkrácený pracovní úvazek