Název profese Asistent/ka v ambulantních službách pro lidi se zdravotním postižením
Místo výkonu práce Benešov
Přidáno 10.8.2024

Zaměstnavatel Rytmus-Benešov, o.p.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67070575

POPIS POZICE:
Asistent poskytuje přiměřenou míru potřebné pomoci lidem se zdravotním postižením s vyššími nároky na podporu v denním stacionáři. Pravidelně konzultuje průběh asistence s klíčovým pracovníkem, vede záznamy z průběhu služby. Asistence flexibilně nasedají na potřeby klientů služby (časově, obsahově).
ÚVAZEK: pracovní smlouva, částečný úvazek
NABÍZÍME:
" smysluplnou a různorodou práci
" přátelské pracovní prostředí
" zázemí stabilní organizace (v regionu fungujeme již 21 let)
" odborný rozvoj, metodickou podporu, supervizi
" flexibilní pracovní dobu
" možnost podílet se na evropských projektech
" snadnou dojezdnost z Tábora, Říčan i Prahy
" zaměstnanecké benefity, dovolenou navíc
" nástupní mzdu od 14.000 při polovičním úvazku, s pravidelným navyšováním;
POŽADUJEME:
" pozitivní přístup k lidem se zdravotním znevýhodněním
" pracovitost, samostatnost, odpovědnost
" schopnost sebereflexe, otevřenost
" kreativní myšlení a flexibilitu
" schopnost spolupracovat v týmu
VZDĚLÁNÍ:
" základní, středoškolské
" výhodou odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (§ 116)
" možný souběh s dokončovaným studijním oborem
" řidičský průkaz skupiny B - výhodou
ZAUJALA VÁS NABÍDKA?
Od 10.7.2024 nám můžete zasílat e-mailem svůj profesní životopis.
Více informací o organizaci: http://www.rytmusstrednicechy.cz