Název profese Stavební technik/čka - stavbyvedoucí
Přidáno 2.7.2024

Zaměstnavatel STAVEBNÍ SPOLEČNOST GUTTENBERG s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67068782

Kontakt: telefonicky po - pá 8:00-16:00 721 676 001, životopisy zasílejte e-mailem
Náplň práce:
Koordinace a řízení stavebních projektů ve spolupráci s projektovým manažerem
Kontrola a zajištění kvality prováděných prací, vedení a kontrola docházky stavebních dělníků
Komunikace se subdodavateli, investory, TDI a stavebními dělníky
Příprava a vedení stavební dokumentace
Zajištění dodávek materiálu, subdodávek apod. společně s přiděleným projektovým manažerem
Požadujeme:
Vzdělání stavebního směru, autorizace z pozemního stavitelství výhodou nikoli podmínkou (vysokoškolské nebo střední)
Zodpovědnost a samostatnost
Výborné organizační a komunikační schopnosti
Běžná znalost práce na PC, orientace a práce v rozpočtové soustavě URS
Chuť se učit a rozvíjet v oboru
Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič, další vyšší oprávnění výhodou
Nabízíme:
Práci na zajímavých a různorodých projektech jak soukromých tak státních investorů
Přátelský a týmový kolektiv
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Odpovídající finanční ohodnocení v rozmezí 45 000 - 60 000 Kč hrubého s 3-6 % růstem ročně
Odměny za dobře odvedenou práci dle ekonomických výsledků
Služební automobil, mobil a notebook i pro soukromé účely
Dle možností flexibilní pracovní doba, dohoda o volnu nad rámec dovolené,
Další benefity: občerstvení na pracovišti, sick days, odborné kurzy dle aktuálních potřeb, osobní přístup nadřízeného, firemní akce apod.