Název profese Obsluha vstřikovacích lisů - lisař/ka plastů
Místo výkonu práce Svitavy
Přidáno 15.5.2024

Zaměstnavatel RS PLAST Strachoň s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67054434

NÁPLŇ PRÁCE: obsluha vstřikovacích lisů na výrobu a zpracování výrobků z plastu, začišťování, lepení apod.
POŽADAVKY: manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci, praxe v oboru není podmínkou.
NABÍZÍME: mzdové benefity - možnost měsíčních a pololetních odměn, příspvek na dovolenou, stravenkový paušal, mzda dle výkonu, příplatky. Nástup i dle dohody.
KONTAKT: emailem, telefonicky 7.00 - 13.30 hod