Název profese Detektiv,kamerový systém,ostraha
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 15.5.2024

Volné od 15.5.2024
Zaměstnavatel M&M Object security s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Počet míst 3
Požadované vzdělání Nižší střední odborné

Přijmeme do týmu nové posily na detektivní práci s ostrahou – převážně se jedná o kamerový systém.

Náplň práce:
• Práce s kamerovým systémem a sledovací technikou.
• Sledování osob s využitím techniky k získávání důkazního materiálu
(např. krádeže).
• Detektivní práce.
• Občasná obchůzková kontrola.
• Zajištění ostrahy a ochrany osob a majetku, kontrola dodržování
bezpečnostních předpisů.
• Denní služby.

Požadujeme:

• Věk nad 18 let.
• Bezúhonnost.
• Schopnost objektivně vyhodnotit a vyřešit mimořádnou situaci.
• Profesionální vystupování, spolehlivost, zodpovědnost, dochvilnost, flexibilitu.
• Praxe a certifikát strážného výhodou.

Vhodné i pro osoby s OZZ i OZP – musí být zdravotně způsobilý, fyzicky zdatný – žádná překážka s chůzí.
Plat od 20 160 Kč – 21 840 Kč + odměny za zadržení osob připáchání trestné činnosti a za vyřešení mimořádných situací.
Možnost plánování směn po dohodě s vedením.
NÁSTUP IHNED.